Özellikler

Eğitim İçerik Yönetimi

img

Sistemde sınırsız eğitim/ders oluşturulabilir. Eğitim içerisine video, doküman, sunum, youtube/vimeo v.b. içerikler eklenebilir. Konu başlıkları oluşturulabilir. İçerikler sıralanabilir ve düzenlenebilir.

Video Konferans

img

Sistem oldukça gelişmiş video konferans özelliklerine sahiptir. Aynı anda 100, 300, 500 katılımcı toplantı yapılmasını sağlar. İstenirse özel ya da grup toplantı ve görüşmeleri de yapılabilir.

Soru Bankası, Test ve Sınav

img

Soru ve test kategorileri ve soru bankasında farklı tip sorular oluşturulabilir. Sorular manual, excelden ya da pdf soru kitapçığından oluşturulabilir. Latex editörü ile matematiksel ifadeler girilebilir.

Raporlama ve Analiz

img

Kullanıcılar, eğitimler, toplantılar, webinarlar ve canlı dersler ile ilgili gelişmiş raporlar ve analizleri sistem yöneticisi, yönetici ve öğretmen düzeylerinde mevcuttur. Özet ve detay raporlar sunulur.

Forum – Haber Akışı

img

Sistem içerisinde gelişmiş forum ve haber akışı özellikleri sunulmaktadır. Facebook, linkedin gibi sosyal paylaşım ortamı oluşturulabilir ve kullanıcılar verilen izinlere göre paylaşımda bulunabilirler.

Anlık Öğrenme

img

Sistem içerisinde anlık öğrenme desteklenir. Eğitmenler tarafından eklenen kısa içerikler kullanıcı ekranında belirir ve tamamladıkça sıradaki içerikler sunulur.

Etkileşimli Video

img

Sistem içerisine video eklendikten sonra istenilen anlara (saniye) soru eklenmesi mümkündür. Etkileşimli video denilen bu özellik sayesinde uzun videoların kullanıcı etkileşiminde seyredilmesi sağlanır.

Mesajlaşma

img

Sistem WhatsApp benzeri mesajlaşma özellikleri sunar. Ayrıca kontak kişi ile görüntülü görüşme imkanı da vardır.